טוקבק של דוסית

תגובה מעניינת שנתקלתי בה:

אחים חילונים מסכנים שלי,
נכון. אנחנו לא עושים צבא, וגם לא נעשה. נכון, אנחנו מקבלים מכם כספים. תודה.
הכל קורה מתוקף חוקים שאתם כתבתם. אני רוצה ומקווה שתשנו אותם כבר!! אתם לא מסוגלים? אז מה אתם באים בתענות כלפי? אני חיה לפי החוק במדינה הזו. החוק שלא מחייב אותי ללכת לצבא, שאוסר על האחים שלי לעבוד עד גיל 26, שמזכה אותי בתקציבים לפי שעות הלימוד של בעלי, ומספר הילדים. הכספים האלה נגישים לכל אחד. אתם לא רוצים ילדים? אתם לא חייבים. אבל יש כאן חוק, שאתם כתבתם, בן גוריון ושאר הציונים, והם שאפשרו את המצב הנוכחי. אתם יודעים למה הייתי רוצה שכל זה יפסק, ושיפסיקו התקציבים, ושכל חרדי יהיה מוכרח ללכת לצבא? שנוכל להגיד לכם בברור, ושאולי גם תבינו. הכסף שלכם לא מעניין אותנו. הצבא שלכם והמלחמות שלכם לא מעניינות אותנו. עזבו אותי. מה יהיה אם יבואו ערבים? שיבואו. אם יהרגו אותי אני אמות. לא רוצה את ההגנה שלכם, את החיוך שלכם, את המרחמים ואת השונאים. לכו.

הוסר מעט טקסט שנראה לי לא נחוץ, המקור בשלמותו זמין כאן:
www.tzavpius.org.il/node/1437

Tags: ,

3 Responses to “טוקבק של דוסית”

 1. ועוד טוקבק משעשע:

  היום אני חילוני ברוך השם , אבל אני עדיין לא חושב שצריך לכלוא אנשים שמקללים , כי אם כך המצב יש לי רשימה ארוכה של אנשים , ובינהם נשים , שקיללו אותי והשפילו אותי על רקע מיניותי..
  האקסית שלי קראה לי חזיר מלוכלך כי לא שטפתי כלים.. אולי אני יתבע אותה ?
  גם קראו לי אגואיסט , ושוביניסט , ושקרן , ובוגד , וזבל ואפס ודביל, ויש בנות שגם צחקו עליי שאני חסר ביטחון , וצחקו על הגודל של איברי גוף מסויימים כמו אוזניים, אף וכולי..
  ומה לגבי סתם בנות שמשפילות אותך כאשר אתה מדבר איתן ? סתם לפעמים אני מדבר עם מישהי ברחוב מתוך נימוס ולא מנסה להתחיל איתה והיא מתוך האגו שלה מתחילה לקלל אותי , בסהכ ניסיתי להיות נחמד וחטפתי השפלות ..
  אז לתבוע ? להגיש תלונה ? אולי בפעם הבאה שאישה תקלל אותי.. אני יצלם , יקליט ויגיש תלונה..

  מגיב 379 באתר
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4168990,00.html

 2. GuySoft says:

  היא מיעוט, זו הבעיה.
  אחרת החוק היה משתנה

 3. אקטואליה says:

  האמת היא שאם החילונים יעזבו את הארץ או הערבים ינצחו אז מהר מאוד גם החרדים יעזבו ומספר החרדים יחזור לזה שהיה בזמן היישוב הישן